Referanslar

Acarkent Villa Komple Enerji Verimliliği Projesi / İstanbul

Acarkent Projemiz dâhilinde yapının; Mantolama, Teras Su Yalıtımı, Çatı Yalıtımı, Çatı Dereleri ve Bahçe drenaj çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Aydın Apartmanı Projesi / Nişantaşı - Teşvikiye Caddesi

Daha önceden binanın arka cephesini de yaptığımız projemizde, binanın Teşvikiye Caddesi'ne bakan ön cephesinde Mantolama Çalışması gerçekleştirildi. Teşvikiye Caddesi'nin yoğun olduğu düşünülerek, şantiyemizin altından insanların rahatça dolaşmalarına izin verecek bir platform kuruldu. Aynı zamanda apartmanda bulunan dükkânlara da rahatlık sağlamış olduk. Semtin estetik anlayışı da dikkate alınarak binaya, gece aydınlatmalı, modern bir cephe kazandırıldı.

Cennet Apartmanı Projesi / Gümüşsuyu - İstanbul

Son derece yıpranmış olan binanın 3 cephesinde Mantolama Çalışması gerçekleştirildi. Bina temiz ve ferah yeni bir cepheye kavuşturuldu.

Ekşioğlu Ufuk Sitesi Projesi / İstanbul – Anadolu Yakası

İstanbul, Anadolu Yakasında bulunan binada Mantolama ve Çatı Arası Yalıtım Çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar sayesinde binanın enerji faturalarında önemli azalmalar gerçekleşti.

Fehmi Bey Apartmanı Projesi / Suadiye - Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Fehmi Bey Apartmanı'nda binanın Çatı Arası Yalıtımı Çalışması gerçekleştirilmiştir. Projenin amacı, binanın çatısından kaçan enerji kayıplarını minimuma indirmektir.

Gayrettepe İş Merkezi Projesi / İstanbul – Avrupa Yakası

Gayrettepe İş Merkezi Projemizde Mantolama ve Teras Yalıtımı Çalışmaları gerçekleştirildi.

Göksu Evleri Projesi / Kavacık - Göksu Evleri

Göksu Evleri'nde bulunan projemiz dâhilinde apartmanın terasından kaynaklanan, alt kata su akma şikâyeti üzerine, Teras Su Yalıtımı Çalışması gerçekleştirildi. Çalışma sonucunda problem ortadan kaldırıldı, ev sahiplerine yeni bir teras kazandırıldı.

Gözen Apartmanı Projesi / Maltepe - İstanbul

Projede, alt kata su akma problemi üzerine; Teras Su Yalıtımı çalışması gerçekleştirildi. Proje sonucunda problem ortadan kaldırılırken, ev sahipleri yeni bir terasa sahip olmuş oldular.

Gül Apartmanı Projesi / Kızıltoprak - İstanbul

Kızıltoprak Gül Apartmanı projemiz dâhilinde, Mantolama Çalışması yapılmış olup, bina hem modern ve temiz bir cepheye kavuşturuldu hem de binanın enerji giderleri minimuma indirilmiş olundu.

Gül Apartmanı Projesi / Erenköy - İstanbul

İstanbul Anadolu Yakasında, Erenköy'de bulunan Gül Apartmanı Projemiz dâhilinde; Mantolama ve Çatı Saçakları Tamiri Çalışmaları gerçekleştirildi. Mantolama uygulaması sayesinde, binanın enerji verimliliği performansı arttırıldı.

Güzeltan Apartmanı Projesi / Maçka - İstanbul

Maçka'da bulunan Güzeltan Apartmanı Terası projemizde, alt kata su akma şikâyeti üzerine, Su Yalıtımı Çalışması gerçekleştirildi. Problem başarı ile çözüldü.

Mirgün Apartmanı Projesi / Emirgan - İstanbul

Emirgan'da bulunan Mirgün apartmanı projemizde; Mantolama, Balkon Yalıtımı ve Çatı Yalıtımı çalışmaları meydana gerçekleştirilmiştir. Yüksek miktarda su yüküne sahip olan projenin terasında, suyun çabuk tahliye edilmesini sağlayacak ve aynı zamanda dekoratif olan çakıl taşları kullanılmıştır.

Tarabya Çamlık Evleri Projesi / Tarabya - İstanbul

Tarabya'da ki Çamlık Evleri Projemiz dâhilinde öncelikle binanın Mantolama çalışması gerçekleştirilmiştir. Bu uygulama ile binanın içinde ki yüksek nem problemi çözülmüştür ve enerji verimliliği performansı arttırılmıştır. Ardından binanın önünde bulunan terasta, Teras Su Yalıtımı çalışması gerçekleştirilmiştir.

Kervan Apartmanı Projesi / Nişantaşı - İstanbul

Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi üzerinde bulunan Kervan Apartmanı’nın arka cephesinde Mantolama Çalışması ile hem eski ve tehlike arz eden cephe yenilendi hem de binanın enerji performansı yükseltildi.

Sadriye Hanım Apartmanı Projesi / Maltepe - İstanbul

Sadriye Hanım Apartmanı Projesi dahilinde Mantolama ve Çatı Su Yalıtımı çalışması gerçekleştirildi.

Tangüner Apartmanı Projesi / İstanbul

Tangüner Apartmanı projemizde, Çatı Arası Yalıtım çalışması ile binanın enerji verimliliği performansı arttırılmıştır.

Ümit Apartmanı Projesi / İstanbul

Proje dâhilinde Mantolama ve Teras yalıtımı ile binanın enerji verimliliği performansı yükseltilmiştir.

Yasmin Apartmanı Projesi / Nişantaşı - İstanbul

Yasmin Apartmanı projemizde, yapılan platform sayesinde altında bulunan dükkânın işleyişinin bozulmaması sağlandı. Proje dâhilinde ön cephe Mantolama çalışması uygulanmıştır.